Nuvo Dragos’ta ikinci etap satışta

Özderici GYO güvencesiyle inşa edilen, İstanbul bölgesinin en mühim marka projelerinden ’un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı.

Son yıllarda nitelikli konut sayısının artış gösterdiği ’de Özderici GYO güvencesiyle yükselen , yaşam ve inşaat kalitesiyle çevrenin en mühim marka projesi olarak öne çıkıyor.

Eski Singer fabrikasının bulunmuş olduğu 52.000 m2 alanda, toplam 325 milyon TL yatırımla inşa edilen projede Özderici GYO, itimat endeksine dayalı emek verme prensibiyle yatırımcısına inşaat süreci tamamlandıktan sonrasında bitmiş projeden gerçekleştiriyor.

’un ilk etabını 2014 senesinde bitirip sahiplerine teslim etmeye başlamış olan Özderici GYO, ikinci etabın inşaatını tamamladı ve yeni daireleri satışa çıkardı. Projenin ikinci etap tanıtım toplantısında konuşan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici “Biz yatırımcımıza ‘yaşarken öde, yatırımın evin için olsun’ diyoruz. ’u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici Yatırım Ortaklığı sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır.” dedi.

manzaralı daireler…
Nuvo Dragos’un 2014 senesinde yaşamın başladığı, 3 bloktan oluşan toplam 484 daire, 8 ticari ünitenin yer almış olduğu ilk etabında, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler bulunuyor. Tamamlanan ikinci etapta yer edinen 2 blokta ise gene 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak suretiyle 515 daire içeriyor. Projede 1+1’lerin büyüklüğü 66- 89 metrekare, 2+1’lerin büyüklüğü 101 – 154 metrekare, 3+1’lerin büyüklüğü ise 156 – 219 metrekare içinde değişiyor.

Geniş ve kullanışlı dairelerin en mühim özelliği kat yüksekliklerinin averaj 3.15 ile 3.50 içinde değişen metrelerde standardın üstünde planlanmış olması. Geniş balkonlu ve manzaralı daireler Nuvo Dragos’ta hayata devam etmenin en mühim avantajlarından. Klasik konut ve residence alternatifleri ile değişik yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projenin B,C ve D bloklarında 6 tane seyir terası ile de keyifli yaşama yer açıldı.

Ahmet Özderici: “Yatırımcımız arsa maliyetine daire sahibi oluyor.”

Nuvo Dragos’un satış ve ödeme planları da son aşama esnek şekilde hazırlandı. Yüzde 1’lik KDV pozitif yanları sunulan projede, tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80’lik kısım için tüm bankalardan kredi kullandırılabiliyor. Ek olarak banka kredili yada nakit alımlarda sıralama fiyatı üstünden yüzde 15 indirim sağlanan projede, 60 ay yüzde 0 faiz yada 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği de sunuluyor. Yatırımcıya ödeme mevzusunda tüm kolaylıkları sağladıklarını belirten Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici, sundukları kalite ve yaşam standardına karşılık fiyatların oldukça cazip bulunduğunu şu şekilde konu alıyor; “ bölgesinde arsa fiyatları metrekaresi 6.000 TL civarında iken biz bitmiş dairelerimizi metrekaresi ortalama 6.000 TL’den satıyoruz. Yatırımcı arsa maliyet fiyatına daire sahibi oluyor. Bu bizim sağladığımız en önemli avantaj.”

“İstanbul gibi merkezileşme ve ulaşımın önemli bir sorun teşkil ettiği bir şehirde, her yere ve her şeye hemen ulaşım ile biz bir ‘yaşam konforu’ sunuyoruz.” diyen Özderici, “İstanbul’da doğru lokasyonda yaşamak sahip olunacak en büyük kolaylık. Biz projede yaşayanlara kolay konfor vaat ediyoruz. Neden kolay konfor diyoruz, çünkü Nuvo Dragos’ta özel peyzajlı bahçeleri, geniş balkonlu daireleri, spor alanları ve sosyal donatıları yaşam kolay. Metro, E5 ve Marmaray’la entegre ulaşım arterleri, sahil, minibüs yolu yakınlığı ile ulaşım kolay. Seçkin eğitim kurumlarına dakikalar içinde ulaşım imkânı ile eğitim kolay. İstanbul’un en yetkin sağlık kurumları ve sağlık merkezi alternatiflerine yakınlığı ile sağlıklı yaşam kolay. Çevresinde yer alan alışveriş merkezleri, Maltepe sahili, parklar ve ormanlık alanlar ile sosyal yaşam kolay.” şeklinde konuştu.

Tüm ulaşım arterlerine adım atma mesafesinde…
Tüm ulaşım arterlerine adım atma mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin en kıymetli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. Birbirine entegre deniz, hava, kara ulaşım hatlarının tam ortasında bulunan Nuvo Dragos ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre metrosuna ortalama 500 metre mesafede yer edinen Nuvo Dragos E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine ve Carrefour Maltepe Park AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Projenin yakınında Adliye Sarayı, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi benzer biçimde mühim kamu kurumları bulunuyor. Ayrıca Nuvo Dragos çevresinde hususi hastaneler, kamu ve vakıf üniversiteleri, eğlence ve avmleri benzer biçimde eğitim, sıhhat ve toplumsal hayata yönelik pek fazlaca kurum da içeriyor.

Bölgenin en geniş toplumsal alana haiz projelerinden…
Nuvo Dragos 2.726 metrekare alan üstünde açık ve kapalı toplumsal alanlarıyla yaşam standardını yükselten, metropolün getirmiş olduğu streslerden uzaklaştıran, 7’den 70’e tüm sakinlerin keyifli ve keyifli süre geçireceği hususi bir proje… Bölgenin en geniş toplumsal alana haiz projesi olarak dikkat çeken Nuvo Dragos’ta hususi peyzajlı geniş bahçeler, açık ve kapalı 2 tane yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek dolaştırma alanları içeriyor.

Bir önceki haberimiz olan 60 ay faizi sıfırladı başlıklı haberimizde Ark Residence, ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı